وبلاگ

آیا چسب بینی تاثیر دارد

تاثیر چسب بینی بر زیبایی آن

در این مقاله به بررسی این مطلب می پردازیم که آیا چسب بینی تاثیر دارد یا خیر. به طور کلی افراد برای رفع ایرادات بینی خود اقدام به جراحی بینی می نمایند. با این کاربه زیبایی و اعتماد به نفس آنها افزوده می شود. بعد از عمل، بینی دچار تورم می شود که یکی از عوارض عمل بینی به شمار میرود. یکی از کارهایی که بعد از جراحی بینی باید انجام شود چسب زدن بینی پس از عمل جراحی می باشد.

این کار به رفع تورم کمک کرده و باعث می شود پوست بینی به قسمت زیرین بچسبد و فرایند بهبودی سریعتر انجام شود. یکی دیگر از مزایای استفاده از چسب بینی جلوگیری از تشکیل زخم و کمک به فرم گیری بهتر بینی میباشد. چسب زدن اصولی به بینی باعث می شود فشار یکنواختی بر روی بینی اعمال شده و ورم در همه قسمت ها به صورت یکسان پخش گردد. در کنار این مزایا چسب زدن بر روی بینی به اطرافیان شما هشدار می دهد که شما جراحی بینی انجام داده اید و باید در برخورد با  شما محتاط باشند.

مدت زمان لازم برای استفاده از چسب بینی

مدت زمانی که باید چسب بر روی بینی زده شود متغیر است .به طور کلی پزشکان توصیه میکنند که ببینه دو هفته تا دو ماه چسب زدن بینی را ادامه دهید. این تفاوت به نوع پوست هر فرد مربوط می شود. اگر پوست بینی شما نازک است می توانید پس از دو هفته چسب زدن را متوقف نمایید.اما برای افرادی که پوست بینی ضخیمی دارند ممکن است تا دو ماه احتیاج به چسب زدن  وجود دشته باشد. پوست های ضخیم بیشتر در بینی های گوشتی دیده می شود.

استفاده از چسب بینی

استفاده از چسب بینی

تاثیر چسب بینی بر زیبایی آن

برای افرادی که می خواهند بدانند آیا چسب بینی تاثیر دارد یا خیر باید بگوییم که چسب زدن اصولی بعد از جراحی بینی در خوش فرم شدن بینی تاثیر دارد. برای خرید چسب بینی دقت کنید که سایز مناسب را انتخاب نمایید. عموماً چسب های کاغذی با عرضه یک الی یک و نیم سانتیمتر برای این کار مناسب تراست. مارک های مختلفی از چسب در بازار موجود هستند که بسته به نوع و کیفیت آنها رنگ و سایز متفاوتی دارند. سعی کنید چسب خریداری شده ضد حساسیت باشد. قبل از استفاده از چسب بینی باید صورت خود را به خوبی با آب وصابون شسته و با یک پنبه الکلی تمیز نمایید. پس از خشک شدن پوست، چسب را به قطعه مناسب نسبت به سایز بینی خود برش زده و در مقابل آینه ایستاده از قسمت بالایی بینی شروع به چسباندن نمایید.

چسب بینی مناسب

چسب بینی مناسب

نحوه استفاده از چسب بینی

بهتر است قسمت کوچکی  از چسب توسط چسب بعدی پوشانده شود. مقدار کمی فشار برای فیکس کردن چسب بینی ضروری است .در نهایت چسبی را از زیر بینی رد کرد و آن را در قسمت بالا محکم کنید. می توانید قسمت های اضافه چسب بینی را با یک قیچی کوچک ببرید.

چسب بینی کمک می‌کند روند بهبودی شما به سرعت انجام شود. همچنین باعث جوش خوردن مناسب غضروف ها به استخوان بینی می گردد .اگر میخواهید نوک بینی شما افتاده نشود بهتر است آن را با استفاده از چسب بینی به بالا هدایت کنید. استفاده از چسب بینی در خواب نیز بسیار ضروری می باشد. این کار باعث می شود در طول روز فرم بینی شما زیباتر شود.

برخی افراد برای زیبایی بیشتر بینی خود از چسب لیفت بینی استفاده می کنند. این چسب ها نامرئی بوده و باید به مدت طولانی استفاده شود تا بینی فرم مناسبی پیدا کند. چسب لیفت بینی برای انواع بینی های گوشتی، استخوانی و خصوصا بینی های رو به پایین مناسب است. برای خرید چسب لیفت بینی می توانید به سایت های فروش چسب مراجعه نموده و به آسانی این چسب را خریداری نمایید.

چسب لیفت بینی

چسب لیفت بینی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *