وبلاگ

چسب هبلکس شرکت خاک چینی

چسب بلوک شرکت خاک چینی - چسب سنتر

چسب هبلکس از جمله محصولات تولیدی شرکت خاک چینی است که در بازار محبوبیت ویژه ای دارد. شرکت خاک چینی محصول بلوک خود را با نام تجاری تبلکس عرضه می نماید. این بلوک ها در ابعاد و ضخامت های متفاوت در بازار عرضه می گردد. همان طور که اشاره شد، شرکت خاک چینی  یکی از جمله  شرکت های تولید کننده چسب هبلکس در داخل کشور نیز  می باشد.

شرکت خاک چینی با در اختیار گیری کادر مجرب و توانمند توانسته  محصول چسب هبلکس را در کیفیت بالا و قدرت رقابتی مناسب عرضه نماید. چسب هبلکس شرکت  خاک چینی  با  کیفیت بالای چسبندگی در بسته بندی های  25 کیلوگرمی  عرضه می گردد. چسب هبلکس این شرکت بعد از ترکیب با آب یک مخلوط کاملا لوز دار را ایجاد می کند که ملات مناسبی جهت اتصال دو بلوک به یک دیگر  می باشد.

ویژگی های چسب هبلکس شرکت خاک چینی

از جمله ویژگی های بارز در چسب هبلکس شرکت خاک چینی می توان به رنگ چسب  اشاره نمود. محصول تولید شده دارای رنگ شیری می باشد، که بعد از اجرا کاملا با رنگ بلوک همخوانی دارد. چسب هبلکس این شرکت علاوه بر قدرت چسبندگی بالا، قادر به  آب بند نمودن دو قطعه نیز می باشد.

از این رو در صورت اتصال بین دو بلوک نه تنها از نظر چسبندگی، بلکه از نظر آب بندی نیز حائز اهمیت خواهد بود. چسب هبلکس شرکت خاک چینی قابلیت بتونه کاری و ترمیم سطح بلوک را نیز دارد. البته ضخامت بتونه کاری که توسط چسب هبلکس انجام می گیرد، باید بیش از 5 میلی متر نباشد. در غیر این صورت اجرای بتونه کاری بر روی سطح بلوک در دو یا سه مرحله باید انجام گیرد. به این معنی که لایه اول توسط چسب  هبلکس  ایجاد گردد و بعد از خشک شدن آن مرحله بعدی بر روی آن اجرا می شود.

چسب بلوک شرکت خاک چینی - چسب سنتر

چسب بلوک شرکت خاک چینی

قدرت چسبندگی چسب بلوک هبلکس

قدرت چسبندگی چسب بلوک هبلکس شرکت خاک چینی به حدی است که در صورت شکست دو قطعه امکان اتصال  به کمک چسب هبلکس وجود دارد. به این معنی که برای ترمیم، ملات آماده شده را بر روی دو سطح می ریزند و با فشار دو قطعه را به یک دیگر متصل می کنند. توجه داشته باشید در صورتی که اتصال دو قطعه نیاز به توجه بیشتری داشته باشد باید ابتدا  دو سطح را با آب مرطوب کرد. سپس چسب بلوک هبلکس را به دو طرف قطعه مورد نظر  آغشته نمود.

چسب هبلکس در برابر شرایط جوی،  متفاوت  طراحی شده است و در صورت قرار گیری آن ها در شرایط گرم و یا بیش اندازه سرد و حتی  در تر و خشک شدن های متناوب قابلیت چسب هبلکس به قوت خود باقی می ماند. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که اجرای پلاستر محافظ بر روی کلیه سطوح پیرامونی الزامی می باشد. سازگاری چسب هبلکس با کلیه مصالح ساختمانی به نحوی است که در صورت تماس با سطوح فلزی چسبندگی خود را داراست و از طرفی موجب واکنش پذیری سطوح فلزی  نخواهد شد.

 

 

چسبندگی چسب هبلکس در شرایط جوی

دانه بندی چسب هبلکس به نوعی طراحی شده که امکان اجرای ملات با ضخامت 3 تا 4 میلی متر هم در آن وجود دارد. در واقع جهت اتصال بلوک ها به کمک چسب هبلکس حداقل ضخامت اجرا، 3 میلی متر می باشد. زمان چسبندگی چسب هبلکس بستگی به میزان جذب رطوبت آن توسط بلوک دارد. و این زمان در محیط های گرم و خشک ممکن است در کیفیت ملات  تاثیر گذار باشد.

از این رو مرطوب بودن سطح بلوک در هنگام آغشته کردن چسب هبلکس در کیفیت آن تاثیر بسزایی خواهد داشت. همچنین توجه داشته باشید که زمان گیرش چسب هبلکس مشابهت زیادی با گیرش اولیه سیمان دارد. از این رو زمان گیرش اولیه آن بین 40 الی 45 دقیقه  رخ خواهد داد. به عبارتی دیگر استاد کاران باید ملات را تا قبل از این بازه زمانی بر روی بلوک ها اجرا نمایند. و بعد از آن جابه جایی ها و یا  حرکت های بلوک در میزان چسبندگی چسب هبلکس  اثر سوع خواهد داشت.

 

انبار داری چسب هبلکس

در صورتی ک نیاز به نگه داری و یا انبارداری در بازه زمانی  طولانی باشد، چسب هبلکس بسته به نوع شرایط آب و هوایی باید انبارداری گردد. به این معنی که در صورت انبار داری در شرایط محیطی مرطوب ارتفاع از کف حداقل 10 سانتی متر بالاتر و بسته ها در کنار یک دیگر  چیده شود. و در صورت انبار داری در محیط های گرم و خشک فاصله از کف 10 سانت و بسته ها با فاصله از هم چیده شود تا امکان جابه جایی هوا در آن رخ دهد.

توجه داشته باشید که این حالت فقط برای محیط های گرم و خشک طراحی می گردد .  و محیط های مرطوب برای تماس کمتر با رطوبت، چسب هبلکس را باید در کنار هم قرار داد. مجموعه فروشگاهی چسب سنتر آمادگی ارائه محصولات شرکت خاک چینی را در زمینه فروش چسب هبلکس و نیز  قطعات جانبی آن را داراست. در صورت نیاز به مشاوره می توانید با ما در تماس باشید.

2 دیدگاه در “چسب هبلکس شرکت خاک چینی

  1. لواییی گفت:

    دادااش بخوایم چسب هبلکس شرکت خاک چینیو بخریم تضمینی داره سالم به دستمون برسه؟

    1. عمدتا از تضمین کیفیت سوال میپرسن نه تضمین سلامت ارسال بار، ولی شما تضمین شده در نظر بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *