وبلاگ

آیا چسب لیفت بینی ضرر دارد؟

 

بسیاری از کسانی که از فرم بینی خود ناراضی هستند، به دنبال پاسخ به این سوال هستند که آیا چسب لیفت بینی ضرر دارد؟ چسب لیفت بینی روش نوینی است که برای تغییر در شرایط ظاهری بینی استفاده می شود بدون شک هر روشی مزیت‌ها و در عین حال عوارض نامناسبی دارد. چسب لیفت روشی غیر جراحی و موثر برای کاهش سایز بینی و رسیدن به فرم دلخواه است. آشنایی با عوارض لیفت بینی از آنجایی اهمیت پیدا می‌کند که نسبت به روش های دیگر کاملا بهینه است. برای شروع استفاده از چسب لیفت، باید اطلاعات کافی را در مورد ویژگی ها و مزایا و ضرر و زیان آن کسب کرد.

چسب لیفت بینی چیست؟

چسب لیفت بینی محصولی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این روش، افراد آسیب های جراحی را تجربه نمی کنند و بافت بینی هیچ تغییر ساختاری نخواهد داشت. چسب لیفت بینی بر قسمت زیر بینی می چسبد و استفاده از آن چندان کار سختی نیست. چسب لیفت به منظور کشیدن پوست بالای بینی و جمع کردن نوک بینی استفاده می شود. در این روش، نیازی به مراقبت و فعالیت های جانبی وجود ندارد و افراد می‌توانند حتی آن را به روتین پوستی خود اضافه کنند.

چرا باید از چسب لیفت بینی استفاده کرد؟

چسب لیفت بینی هزینه کمتری نسبت به روش های دیگر زیبایی بینی دارد. برخی از چسب های بینی هم برای بینی های گوشتی و هم استخوانی مناسب هستند. این چسب ها بارها قابل استفاده هستند و تا زمان خراب شدن بسیار کاربردی هستند‌. چسب لیفت به راحتی قابل دسترس است. افرادی که از عمل های جراحی می ترسند، بهتر است که از روش هایی مثل چسب لیفت بینی استفاده کنند. گیره بینی هم یکی از روش هایی است که برای تغییر شکل بینی استفاده می شود اما این روش هم مشکلات و عوارض زیادی دارد.

مقایسه چسب لیفت بینی با روش جراحی

 • چسب بینی به راحتی قابل دسترس است اما عمل جراحی او طی کردن مراحل خاصی انجام می شود.
 • عمل های جراحی عوارض طولانی مدت و دیرپایی دارند.
 • چسب لیفت بینی به راحتی قابل پوشش است اما جای جراحی بر روی بینی تا ماه ها باقی می ماند.
 • جراحی هزینه های بسیار بالایی دارد و راه تنفسی افراد را به خطر می اندازد.
 • چسب لیفت نسبتاً کم هزینه است و استفاده از آن خطری برای افراد ندارد.
 • چسب بینی کاملا بی رنگ است و کسی متوجه استفاده از این چسب نمی شود.
 • بعد از عمل های جراحی، از چسب های سفید استفاده می شود که نشان دهنده جراحی بینی هستند.
 • چسب لیفت بدون تغییرات داخلی موجب کاهش سایز و حجم بینی های گوشتی و استخوانی می شود‌.
 • جراحی برای برخی از افراد مشکلات جبران ناپذیری را در تنفس به وجود می آورد.
 • چسب های لیفت اثرات زودگذری را ایجاد می کنند اما موجب تغییرات جبران ناپذیر مانند روش های دیگر نمی شوند.

آیا چسب لیفت بینی عوارض دارد؟

چسب لیفت بینی محصولی است که به شدت برای تغییر فرم بینی موثر عمل می کند. خوشبختانه، از مواد شیمیایی برای ساخته چسب بینی استفاده نمی شود. به همین دلیل، این مواد هیچگونه حساسیتی را برای افراد به وجود نمی آورد. البته؛ ممکن است که موارد استثنایی هم وجود داشته باشد. هرگونه محصول زیبایی عوارضی دارد که باید در راستای کاهش آن ها تلاش کرد. روش استفاده از چسب بینی نقش بسزایی در کاهش عوارض آن دارد.

چسب لیفت بینی

چسب لیفت بینی

عوارض و ضرر چسب لیفت بینی

 • در موارد بسیار نادر ممکن است که برای افراد حساسیت ایجاد کند
 • حساسیت معمولا به صورت قرمزی سوزش خارش و سایر علائم بروز می کند.
 • چسب های لیفت بینی در دراز مدت ممکن است که مشکلات پوستی برای افراد ایجاد کنند.
 • بهتر است که در موارد ضروری از آن استفاده شود.
 • استفاده نادرست از چسب لیفت، سلامت پوست را به خطر می اندازد.
 • استفاده طولانی مدت از چسب لیفت بینی موجب پیری زودرس در ناحیه بینی خواهد شد.
 • عوارض مشهود بلند مدت برای چسب لیفت، افتادگی فرم بینی است.
 • افرادی که پوست حساس دارند، با عوارض پوستی مشابهی روبرو می شوند.

آلرژی ناشی از چسب بینی

چسب بینی مانند هر محصول دیگری ممکن است که برای بعضی افراد واکنش های آلرژیک را به همراه داشته باشد این واکنش آن شامل علائمی مثل خارش کهیر و قرمزی و موارد دیگر می شود توصیه می شود که چسب بینی یکبار بر روی پوست امتحان شود. در صورت مشاهده قرمزی و حساسیت، استفاده از آن مجاز نیست. نه تنها چسب لیفت بینی بلکه بسیاری از محصولات مشابه با برخی از افراد سازگار نیستند. افرادی که بیماری های پوستی دارند، به احتمال زیاد قادر به استفاده از چسب لیفت بینی نخواهند بود. اینگونه افراد باید از پزشکان متخصص پوست و مو در این مورد مشاوره بگیرند.

نقاط ضعف چسب لیفت بیتی

 1. تاثیر چسب لیفت بینی به صورت موقت است و در طولانی مدت ظاهر خود را از دست می دهد.
 2. ممکن است که عوارض بلند مدتی برای افراد وجود داشته باشد اما هم اکنون اطلاعاتی در مورد آن نیست.
 3. برای استفاده از چسب لیفت بینی و جلوگیری از عوارض باید از پزشک متخصص مشورت گرفت.
 4. برخی از افراد به هنگام استفاده از آن درد و ناراحتی  را تجربه می کنند.
آیا چسب لیفت بینی ضرر دارد؟

آیا چسب لیفت بینی ضرر دارد؟

هزینه چسب لیفت بینی

چسب لیفت بینی با قیمت های مختلفی در بازار موجود است. برندهای مختلف آرایشی اقدام به تولید این محصول می کنند. چسب های ساخت داخل قیمت پایین تری نسبت به نمونه های وارداتی آن دارند. البته، قیمت به هیچ عنوان نشان دهنده کیفیت نیست و بهت است که از تجربیات دیگران در این زمینه استفاده شود. نسبت به روش های دیگر مثل جراحی و تزریق، چسب لیفت بینی هزینه بسیار کمتری دارد.

استفاده از چسب بینی

چسب لیفت یکی از بهترین روش های درمانی برای رفع مشکلات ظاهری بینی است. همچنین؛ به عنوان کم هزینه ترین روش زیبایی بینی شناخته می شود. برای بسیاری از افراد، این محصول عاری از هر گونه حساسیت و بیماری زایی است.

با توجه به بی رنگ بودن این محصول، می توان بر روی آن از محصولات آرایشی هم استفاده کرد. دقت داشته باشید که این چسب با چسبی که معمولا پس از جراحی روی بینی قرار داده می‌شود فرق دارد. چسب بینی به راحتی قابل استفاده است و بر قسمت زیرین بینی چسبانده می شود.

روش استفاده از چسب لیفت بینی

استفاده مناسب از چسب لیفت بینی تاثیر بسیار زیادی بر کاهش اثرات منفی آن دارد. برای استفاده از چسب لیفت صورت باید عاری از هرگونه چربی و آلودگی باشد. بهتر است که قبل از چسباندن آن، اقدام به شستشوی صورت شود.

 1. برای شروع صورت باید با آب و شوینده مناسب شسته شود.
 2. بعد از خشک کردن پوست، چربی ها و آلودگی ها باید کاملاً از روی پوست پاک شده باشند.
 3. برای تاثیر بهتر شوینده باید با دست بر روی بینی و اطراف آن مالیده شود.
 4. با استفاده از یک پنبه و الکل باید روی بینی کاملاً ضدعفونی شود.
 5. چسب لیفت بینی باید به اندازه دلخواه بریده شود و بر روی قسمت زیرین بینی چسبانده شود.
 6. بهتر است که نوک بینی تا حد نیاز به سمت بالا هدایت شود.
چسب لیفت بینی ضرر دارد؟؟

چسب لیفت بینی ضرر دارد؟؟

عملکرد چسب لیفت بینی چگونه است؟

چسب لیفت بینی کشیدن پوست و بهتر شدن حالت بینی تاثیرات بیشتری بر روی اطراف بینی اعمال می کند. چسب لیفت برای بینی برای قسمت های دیگر صورت هم تاثیر گذار است. از آن می توان برای رفع چروک گردن، شقیقه و ایجاد کشیدگی در چشم ها استفاده کرد. یکی از نکات مهم برای استفاده از چسب لیفت مدت زمان آن است.

چندین ماه طول می کشد تا چسب بینی تاثیر خود را بر روی انواع بینی نشان دهد‌. چسب لیفت زمانی تاثیرگذار است که برآمدگی روی بینی کم باشد. در غیر این صورت، فقط عمل جراحی برای از بین بردن آن مناسب است.

آیا چسب لیفت بینی بی ضرر و تاثیرگذار است؟

چسب لیفت بینی یکی از بی ضرر ترین و در عین حال ارزانترین راه های زیباسازی بینی است. با توجه به اینکه جراحی بینی برای برخی از افراد نتایج نامناسبی را در پی داشته است، استفاده از این روش ها بسیار تاثیر گذار هستند. چسب بینی تاثیر مستقیمی بر ایجاد کشیدگی در نوک بینی و حتی کوچک شدن آن دارد استفاده از آن بیشتر برای بینی های گوشتی مناسب است و تاثیر کمتری بر بینی های استخوانی دارد. برای مشاهده تاثیر چسب لیفت، باید به صورت مکرر و در زمان طولانی از آن استفاده کرد.

انتخاب روش مناسب زیبایی بینی

انتخاب هر کدام از روش های زیبایی برای تغییر فرم بینی کاملاً فردی است و هر کس با توجه به نیاز خود باید یک روش مناسب را انتخاب کند. بسیاری از افراد از روش‌های جراحی یا تزریق می ترسند و قادر نخواهند بود که با این روش ها بینی خود را تغییر دهند برای این گونه افراد چسب لیفت بینی روشی بی ضرر برای زیباتر شدن فرم بینی است. به طور کلی، عوامل مختلفی در انتخاب روش درمانی زیبایی تاثیر گذار است.

لیفت بینی ضرر دارد؟

لیفت بینی ضرر دارد؟

مزیت های چسب لیفت بینی

 • روش های رایج تغییر فرم بینی بسیار گران قیمت هستند.
 • امروزه چسب های لیفت بینی طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده است.
 • کسانی که قادر به عمل جراحی نیستند، این روش را انتخاب می کنند.
 • علاوه براین؛ چسب بینی دوران نقاهت ندارد و افراد همراه با استفاده از آن قادر خواهند بود تا به فعالیت های روزانه خود رسیدگی کنند.
 • باید به این مورد توجه کرد که اثرات آن کوتاه مدت هستند و اگر برای طولانی مدت از آن استفاده شود، موجب بروز حساسیت در فرد خواهند شد.
 • با استفاده از آن هیچ مشکل خاصی برای افراد به وجود نمی‌آید و عوارض آن هم برای تعداد اندکی از مصرف‌کنندگان مشاهده شده است.
 • برندهای معتبری چسب های لیفت بینی را تولید می کنند که موجب جلب اعتماد مصرف کنندگان این محصول می شود.
 • عوارض آن کوتاه مدت و بسیار ناچیز هستند.
 • با هزینه کم می توان آن را در داروخانه های سراسر شهر پیدا کرد.

چسب لیفت بینی برای انواع بینی بی ضرر است؟

چسب بینی از موادی ساخته شده است که برای پوست مشکل‌ ساز نمی شود. به همین دلیل، می‌توان از آن بر روی هر نوع بینی و پوستی استفاده کرد. در هر نوع بینی، چسب موجب بالا رفتن نوک بینی و ایجاد کشیدگی در آن می شود. در نهایت، تغییرات موقتی بر روی ظاهر بینی اعمال می شود.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که بینی های گوشتی فقط با استفاده از چسب لیفت کشیده تر می شوند اما در واقعیت چنین نیست. بینی های استخوانی هم با استفاده از چسب لیفت تغییر می کنند. برای کسانی که میخواهند قوز بینی خود را صاف کنند، استفاده از چسب لیفت تاثیرگذار است. برای کسب اطلاعات لازم در مورد نحوه استفاده صحیح و نکات مهم آن، بهتر است که از کارشناسان فروش این محصول کمک گرفته شود.

چسب لیفت

چسب لیفت

ویژگی های مهم چسب لیفت بینی

 • چسب لیفت بینی چسبندگی بالایی دارد و موجب کشیدگی و لیفت بینی می شود.
 • محصول از مواد گیاهی ساخته شده و عوارض محصولات شیمیایی را به دنبال ندارد.
 • به راحتی قابل استفاده است و نیاز به کمک دیگران نیست.
 • این محصول برای تمامی افراد قابل استفاده است و محدودیت سنی ندارد.
 • روشی بدون عوارض آشکار برای زیباتر شدن ظاهر بینی است.
 • چسب لیفت به هنگام استفاده تاثیر نامطلوبی را بر روی پوست ایجاد نمی کند‌.
 • علاوه بر تاثیر بر ظاهر بینی، جوش های سرسیاه روی بینی هم از بین می روند.
 • در برخورد با آب از روی پوست کنده نمی شود.
 • لیفت بینی به هر فرم دلخواهی انجام می شود.

نتیجه

افرادی که تمایل به استفاده از روش های جایگزین جراحی دارند، اغلب از متخصصان می پرسند که آیا چسب لیفت بینی ضرر دارد و چگونه باید آن را استفاده کرد. چسب لیفت برای افرادی که پوست های حساس دارند، ممکن است که آسیب‌ زا و مشکل ساز باشد. به طور کلی، می‌توان گفت که این روش کم خطر ترین و کم هزینه ترین راه برای رسیدن به ظاهر زیباتر است. روش های زیبایی بینی ممکن است که نتایج غیر قابل برگشتی را داشته باشد. جراحی نامناسب بینی، فرم بدشکلی را تا آخر عمر برای افراد باقی می گذارد. به همین دلیل، بهتر است که در ابتدا از روش هایی مثل چسب لیفت بینی استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *