وبلاگ

7 تا از بهترین چسب قاب عکس موثر

7 تا از بهترین چسب قاب عکس موثر- چسب سنتر

بهترین چسب‌های موجود در بازار برای قاب عکس

چسب قاب عکس در واقع یک چسب خاص نیست و هر چسبی که بتواند برای چسباندن شیشه، چوب و یا پلاستیک (مخصوص قاب عکس‌های پلاستیکی) مورد استفاده قرار گیرد، می‌تواند با نام چسب قاب عکس شناخته شود. در ادامه این مقاله قصد داریم لیستی از 7 مورد از بهترین چسب‌هایی که برای قاب عکس مورد استفاده قرار می‌گیرند را به شما ارائه کنیم.

1. چسب قایق آکفیکس AKFIX PUR WOOD Madine adhesive PA360

چسب قایق آکفیکس AKFIX PUR WOOD Madine adhesive PA360 یکی از بهترین چسب‌هایی است که می‌توان آن را برای چسباندن قاب عکس استفاده کرد.‌این چسب همانطور که از نامش مشخص است، برای سطوحی که از جنس چوب هستند، ولی در معرض رطوبت قرار دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته اگر نیاز به چسباندن قاب عکس داشته باشید، جای نگرانی نیست. چون این چسب بدون رطوبت نیز به گیرش نهایی می‌رسد.

چسب قایق آکفیکس به دلیل دارای نازل قیفی شکل است، به راحتی می‌تواند برای چسباندن قاب عکس مورد استفاده قرار گیرد. مزیت این چسب کاربری آسان، ماندگاری و گیرش نهایی قوی است که این محصول را از سایر محصولات موجود در بازار متمایز می‌کند. اگر نیاز به چسب چوب با حجم کم و بسته بندی مناسب دارید، این چسب گزینه خوبی است. به ویژه اینکه یک پوشش ضد آب روی قاب عکس ایجاد می‌کند و اجازه نمی‌دهد که با هر بار تمیز کردن قاب عکس شاهد از بین رفتن بخشی از چسب قاب باشید.

2. چسب چوب 4 کیلویی شمال

چسب چوب 4 کیلویی شمال یکی دیگر از چسب‌های چوب موجود در بازار است که برای چسباندن قاب عکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. همانطور که از نام این چسب مشخص است، در بسته بندی 4 کیلویی موجود بوده و به راحتی می‌تواند برای چسباندن قاب‌های عکس متعدد مورد استفاده قرار گیرد. این چسب چوب قیمت مناسب تری نسبت به چسب قایق آکفیکس دارد. به همین خاطر اگر ضد آب شدن سطح چسبانده شده برای شما در اولویت نیست، این چسب انتخاب خوبی برای شما است.

چسب چوب 4کیلویی شمال دارای رنگ سفید است. برای اجرای این چسب چوب نیاز به قلمو مخصوص دارید. وزن این محصول نیز کم نیست. بنابراین در صورتی که نیاز به خرید چسب با حجم زیاد برای چسباندن قاب‌های عکس متعدد دارید، این چسب چوب را انتخاب کنید.

3. چسب 123 تی اچ تی مکس 400 میلی لیتر THTMAX 400ml

چسب 123 تی اچ تی مکس 400 میلی لیتر THTMAX 400ml یکی از بهترین انواع چسب قاب عکس است. این چسب به چسب همه کاره معروف بوده و به راحتی می‌تواند سطوح مختلف را با جنس‌های متفاوت به یکدیگر بچسباند. عملکرد چسب 123 بسیار سریع است. بنابراین اگر می‌خواهید یک قطعه از چوب یا حتی شیشه قاب عکس را بچسبانید، این چسب انتخاب بسیار خوبی برای شما خواهد بود.

چسب 123 تی اچ تی مکس 400 میلی لیتر THTMAX 400ml با قیمت مناسب قابل خریداری است. این چسب از دو جزء تشکیل شده است. جزء مایع آن می‌تواند روی سطح قرار بگیرد و دو بخش قاب عکس را بهم بچسباند. سپس بخش اسپری آن را روی سطحی که چسب روی آن قرار دارد، می‌زنید و اجازه می‌دهید تا چسب خشک شود. چسب‌های 123 به دلیل اینکه کاربردهای دیگری به غیر از چسباندن قاب عکس دارند، گزینه خوبی برای چسباندن قاب عکس محسوب می‌شوند.

چسب 123 تی اچ تی مکس 400 میلی لیتر THTMAX 400ml

چسب 123 تی اچ تی مکس 400 میلی لیتر THTMAX 400ml

 

4. چسب قطره‌ای غفاری – INSTANT GLUE GHAFFARI

چسب قطره‌ای غفاری – INSTANT GLUE GHAFFARI یکی از بهترین انواع چسب قاب عکس است. این چسب به صورت قطره‌ای تولید شده و نحوه استفاده ساده‌ای دارد. اما بدیهی است که در صورت نیاز به چسباندن قاب عکس و درست کردن آن بهتر است که از خرید این چسب قطره‌ای خودداری کنید و به سراغ چسب‌هایی با حجم بیشتر از جمله چسب چوب بروید.

چسب قطره‌ای غفاری از جمله چسب‌های باکیفیتی است که مقاومت بالایی دارد و می‌تواند به راحتی سطوح پلاستیکی، شیشه‌ای، چوبی و… را به یکدیگر بچسباند. این چسب به دلیل چسبندگی فوری، دردسر صبر کردن برای خشک شدن چسب را به شما نمی‌دهد. اما تاکید می‌کنیم که این محصول بیشتر مناسب چسباندن قطعات شکسته قاب عکس است و برای درست کردن آن گزینه خوبی محسوب نمی‌شود.

5. چسب فوری ژل مکس بون MAXBON cyanoacrylate adhesive 3g

چسب فوری ژل مکس بون MAXBON cyanoacrylate adhesive 3g یکی از انواع چسب‌های فوری است که برای چسباندن قاب عکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. این چسب دارای بافت ژل مانند بوده و مانند پرکننده عمل می‌کند. استفاده از این چسب برای انواع سطوح امکان پذیر است. پس می‌توانیم نتیجه بگیریم که برای چسباندن قاب عکس نیز می‌توان از این چسب فوری استفاده کرد.

سرعت گیرش سریع محصول از جمله مزایای آن محسوب می‌شود. فقط کافیست که سطح قاب عکس را عاری از گرد و غبار کنید و چسب فوری ژل مکس بون که به صورت قطره‌ای خارج می‌شود را روی سطح بزنید. با فشار دادن دو قطعه از قاب عکس، به راحتی شاهد گیرش نهایی این دو قطعه خواهید بود.

 

6. چسب نواری دوطرفه برزنتی 5 سانتی متری double side tape

چسب نواری دوطرفه برزنتی 5 سانتی متری double side tape یکی از انواع چسب قاب عکس است. که در مواقعی که نیاز به چسباندن یک تکه از قاب عکس به صورت دو طرفه وجود دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول به صورت نواری تولید شده و عرض 5 سانتی متر دارد. به کار رفتن جنس کتان در این چسب باعث شده تا مقاومت آن در برابر کشش افزایش پیدا کند.

نحوه استفاده از چسب نواری دوطرفه برزنتی 5 سانتی متری double side tape بسیار ساده است. با این حال اگر نیاز به چسباندن بخش‌های بزرگ از قاب عکس را دارید، بهتر است که سایر چسب‌ها را امتحان کنید. ولی برای گیرش بخش‌های خاصی از قاب عکس، استفاده از این چسب می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد.

 

 

7. نوار چسب دوطرفه ژله‌ای شفاف عرض 1 سانتی متر تری‌ام 3M 1cm

یکی از انواع چسب‌های قاب عکس است که می‌تواند جایگزین پیچ و مهره شود. در صورتی که نیاز به استفاده از پیچ و مهره برای چسباندن قاب عکس را دارید، ولی دردسر این کار برای شما زیاد است، می‌توانید از چسب استفاده کنید.

خرید انواع چسب قاب عکس از چسب سنتر

در این مقاله شما را با 7 چسب قاب عکس آشنا کردیم. هر یک از این چسب‌ها کارایی خاص خودشان را دارند و خرید آن‌ها می‌تواند به شما این امکان را بدهد تا قاب عکس‌ها را به صورت مناسب به یکدیگر بچسبانید. برای خرید انواع چسب قاب عکس، کافیست که به سایت چسب سنتر مراجعه کنید و محصولات موجود در این سایت را بررسی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *