وبلاگ

چگونه چسب موش را از روی پتو پاک کنیم؟ + 3 روش ساده و کاربردی

چگونه چسب موش را از روی پتو پاک کنیم- چسب سنتر

چسب موش یکی از محصولاتی است که می‌تواند برای به دام انداختن موش مورد استفاده قرار گیرد. موش‌ها حیوانات سریعی هستند و به راحتی می‌توانند از این طرف به آن طرف فرار کنند، بدون اینکه متوجه حرکت آن‌ها شوید. فرقی نمی‌کند که چسب چوب را در خانه درست کرده باشید یا از طریق سایت سفارش داده باشید. در هر صورت این چسب به دلیل چسبندگی بالایی که دارد، به راحتی به پتو، لباس و اجسام دیگر می‌چسبد. چگونه چسب موش را از روی پتو پاک کنیم؟ این سوالی بسیاری از افرادی است که با مشکل چسبندگی چسب موش روی پتو مواجه شده‌اند. در ادامه مقاله قصد داریم شما را با نحوه کندن چسب موش از روی پتو آشنا کنیم.

چرا چسب موش به پتو می‌چسبد؟

چسب موش یکی از بهترین محصولاتی است که می‌تواند برای به دام انداختن موش مورد استفاده قرار گیرد. چسب موش مانند انواع چسب ساختمانی، دارای چسبندگی بسیار زیادی است. چون باید موش‌ها در هنگام عبور از روی این چسب به آن بچسبند، پس بسیار طبیعی است که انتظار داشته باشیم چسب موش به هر سطحی مانند پتو، لباس و… بچسبد. حتی اگر بلد باشید که چگونه چسب موش درست کنیم؟ باید بگوییم که باز هم چسب‌های موش چسبندگی بالایی دارند و اجرای آن‌ها نیاز به دقت و توجه بسیار زیادی خواهد داشت.

پاک کردن چسب موش از روی پتو- چسب سنتر

پاک کردن چسب موش از روی پتو- چسب سنتر

چگونه چسب موش را از روی پتو پاک کنیم؟

اگر به دلیل سهل انگاری و شیطنت‌های کودک خودتان با مشکل چسبندگی چسب موش از روی پتو مواجه شدید، وقت آن رسیده که برای رفع این مشکل اقدام کنید. چون چسب‌های موش دارای تنوع زیادی هستند، ممکن است نحوه کندن و پاک کردن آن‌ها از روی پتو متفاوت باشد. دقت کنید که در پاسخ به سوال شما در مورد اینکه چگونه چسب موش را از روی پتو پاک کنیم؟ باید ابتدا نوع حلال را مشخص نمایید و با توجه به آن مراحل پاک کردن چسب موش از روی پتو را انجام دهید. در ادامه به سه روش برای پاک کردن چسب موش از روی پتو اشاره می‌کنیم.

پاک کردن چسب موش از روی پتو با روغن

حلال برخی از چسب‌های موش موجود در بازار، روغن است. روغن می‌تواند به نرم کردن چسب موش کمک زیادی کند و باعث برداشته شدن آن از سطح گردد. برای پاک کردن چسب موش از روی پتو با روغن، می‌توانید از روغن‌های مختلفی استفاده کنید که از جمله آن‌ها می‌توان به روغن وازلین و روغن زیتون اشاره کرد. برای اینکه از روغن برای پاک کردن چسب موش استفاده کنید، کافیست که مقداری روغن را روی پتو بزنید و اجازه دهید تا کل محلی که به چسب آغشته است، به روغن نیز آغشته شود.

معمولا چند ساعتی زمان لازم است که روغن اثر خود را روی پتو بگذارد. پس از آن می‌توانید چسب را به آرامی از روی پتو بکنید. اگر تکه‌هایی از چسب روی پتو باقی مانده بودند، دوباره از روغن استفاده کنید تا نتیجه خوبی حاصل شود. در نهایت می‌توانید پس از جدا کردن چسب موش از روی پتو، پتوی خودتان را بشویید.

رفع جای چسب موش از روی پتو با یخ

معمولا چسب موش برای کنده شدن از روی پتو نیاز به حلال‌های مختلف ندارد. با مقداری یخ می‌توانید چسب موش را از روی پتو بکنید. اگر پتوی شما کوچک است، می‌توانید آن را درون فریزر قرار دهید تا پتو یخ بزند و چسب منجمد شود. پس از انجام این کار، چسب به راحتی از روی پتو کنده خواهد شد. ولی اگر پتوی شما بزرگ است، باید چند تکه یخ را درون یک کیسه قرار دهید و چند دقیقه‌ای روی محلی که به چسب آغشته شده است، بزنید.

با انجام این کار، چسب موش از روی پتو به راحتی برداشته خواهد شد. می‌توانید اگر تکه‌هایی از چسب موش روی پتو باقی مانده بود، استون را به ناحیه مورد نظر بزنید تا کم کم چسب از روی سطح به طور کامل پاکسازی شود.

پاک کردن چسب موش از روی پتو با استون

یکی از روش‌های پاک کردن چسب موش از روی پتو، استفاده از استون است. برخی از چسب‌های موجود در بازار دارای چسبندگی بسیار بالایی هستند و حلال آن‌ها استون است. به همین خاطر، برای اینکه چسب چوب را از روی پتو بکنید، بهتر است که مقداری استون را روی ناحیه‌ای از پتو که چسب به آن آغشته شده است، بزنید و اجازه دهید تا حلال اثر کند.

پس از گذشت زمان و وقتی که متوجه شدید چسب دیگر چسبندگی اولیه را ندارد، می‌توانید چسب موش را از روی پتو جدا کنید. اگر هنوز چسبندگی چسب موش زیاد بود، می‌توانید مجددا از مقداری استون استفاده کنید. در نهایت پس از تمیز شدن سطح و کنده شدن چسب از روی پتو، پتو را به طور کامل بشویید تا هیچ اثری از استون و چسب باقی نماند.

استفاده از انواع چسب موش- چسب سنتر

استفاده از انواع چسب موش- چسب سنتر

آیا چسب موش چسبیده به پتو مضر است؟

هر چسب از مواد شیمیایی مختلفی ساخته شده است. این یعنی اینکه شما باید در هنگام استفاده از چسب دقت کنید که چسب وارد دهان، بینی و سیستم تنفسی شما نشود. چسب موش نیز از جمله چسب‌هایی است که احتمالا با مواد شیمیایی خاصی تولید شده و می‌تواند برای سلامت جسمی شما مضر باشد. از این رو اگر چسب موش به پتو چسبیده، بهتر است که آن را بکنید.

خرید بهترین چسب موش بدون ضرر از چسب سنتر

در صورتی که در منزل یا محل کار خودتان موش دارید و نمی‌دانید که چطور از شر آن‌ها راحت شوید، نگران نباشید. چرا که امکان استفاده از چسب موش برای به دام انداختن موش‌ها وجود دارد. با این حال باید دقت کنید که از چسب موش باکیفیت استفاده نمایید تا به دنبال پاسخ به سوال خودتان در مورد چگونه چسب موش را از پتو پاک کنیم؟ نباشید. فروشگاه اینترنتی چسب سنتر به عنوان نمایندگی تخصصی چسب، امکان خرید بهترین چسب چوب بدون ضرر را برای شما فراهم کرده است. چسب موش کتابی کاکاپو KAKAPO یکی از پرفروش‌ترین چسب‌های موش موجود در این سایت است که می‌توانید آن را با قیمت عالی از طریق سایت سفارش دهید و درب منزل دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *