وبلاگ

نمایندگی فروش چسب پلی‌اورتان

چسب-های-پلی-اورتان

امروزه چسب پلی‌اورتان یک رقیب بی نظیر در مقابل چسب‌های سیلیکون به شمار می‌آید. چسب‌های پلی‌اورتان هم کیفیت بالا دارند و هم قدرت تاب‌آوری آنها در اثر بارگذاری‌های متناوب است. از این رو صرف نظر از قدرت آنتی باکتریالی چسب سیلیکون می‌توان در عمده موارد به جای سیلیکون از چسب پلی‌اورتان استفاده کرد. در سطح کشور نمایندگی‌های فروش چسب پلی‌اورتان در حال عرضه برندهای مختلف پلی‌اورتان هستند. هر کدام از این نمایندگی‌ها بسته به کاربرد چسب پلی‌اورتان و تقاضای مشتری در عرصه‌های مختلفی در حال ارائه خدمات اند. به طور مثال: صنایع هوایی، صنایع غذایی، صنعت خودرو سازی و نیز صنعت ساختمان و… . اما به علت نوسانات قیمت رنج قیمتی یک محصول در گذر زمان متغییر می‌باشد.

از این رو نمایندگی فروش چسب پلی‌اورتان موظف است قیمت‌های به روز را ارائه دهد. در بسیاری از موارد نمایندگی فروش چسب پلی‌اورتان نمی‌تواند قیمت مناسب ارائه دهد و اکثر مواقع خود نمایندگی بار جدید خود را گران‌تر از فروشگا‌ه‌های پلی‌اورتان ارائه می‌کند. از این رو می‌توان به کمک یک مرکز فروشگاهی اینترنتی قیمت‌های فروشی چسب پلی‌اورتان را به صورت رقابتی بررسی کرد.

مجموعه فروشگاهی چسب سنتر یک مرکز مشاوره و فروش است. که با عمده نمایندگی‌های فروش چسب پلی‌اورتان در داخل کشور در حال همکاری می‌باشد. این مجموعه یک مجموعه فنی و تخصصی به‌شمار می‌آید که هم به عنوان نماینده فروش چسب پلی‌اورتان و هم تولید کننده چسب پلی اورتان 12 در حال ارائه خدمت رسانی است.

چسب پلی‌اورتان  12  TWELVE یک محصول ایرانی است که قدرت چسبندگی بالایی را در مقایسه با نمونه‌های خارجی دارد به طوری که بسیاری از مجموعه‌های تولیدی پس از بررسی‌های فنی و آزمایشگاهی ماهیت این محصول را کاملا مشابه نمونه‌های خارجی اعلام کرده‌اند.

مراکز فروش چسب پلی‌یورتان در داخل کشور

در داخل کشور بسیاری از برندهای خارجی فروش انحصاری چسب پلی‌اورتان را در اختیار ندارد. در واقع در داخل کشور عمدتا تجار با نام‌های شرکت‌های بازرگانی پارت‌های مختلفی از اقلام چسبی را وارد کشور می‌کنند که این امر می‌توان در گذر زمان متغییر باشد.

به واقع بسیاری از وارد کننده‌گان خود را به عنوان نمایندگی فروش چسب پلی‌اورتان معرفی می‌کنند که این خود ممکن است خیلی صحت نداشته باشد. توصیه می‌کنیم با توجه به تنوع در محصولات پلی‌اورتان حتما با مجموعه چسب سنتر تماس بگیرید این مجموعه یک بانک اطلاعاتی جامع را می‌تواند در زمینه عامليت فروش چسب پلی‌اورتان و نیز خدمات اجرایی در اختیار کارفرما قرار دهد.

در برخی از موارد حتی مشاوران و مهندسان این مجموعه به صورت حضوری از پروژه بازدید کرده و محصول مناسب را توصیه می‌کنند، این مجموعه علاوه بر محصولات پلی‌اورتان در زمینه‌های دیگر فنی نیز ارائه خدمات انجام می‌دهد.

نمایندگی فروش چسب پلی اورتان در شهرستان

بسیاری از نمایندگی‌های فروش چسب پلی اورتان در مجموعه چسب سنتر ارائه شده و مشتریان بدون نیاز به نمایندگی اصلی فروش چسب پلی اورتان می‌توانند از اقلام مورد نظر خرید کنند. قیمت رقابتی و نیز محصولات تازه از جمله ویژگی‌های بارز در مجموعه فروشگاهی چسب سنتر به شمار می‌آید.

عمدتا در شهرستان‌ها مجموعه فروشگاهی به صورت نماینده فروش ایفای نقش می‌کنندو نمایندگی فروش پلی اورتان به صورت انحصاری وجود ندارد البته برخی مراکز استان‌ها همچون اصفهان، مشهد و قزوین و چند شهر دیگر به صورت مجزا وارد کننده چسب پلی اورتان هستند.با این حال مرکز فروشگاهی چسب سنتر این امکان را برای مشتریان ایجاد کرده که هر محصولی چه در زمینه فروش پلی اورتان و یا هر رزین دیگر را به صورت پست و یا تیپاکس در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

وظایف نمایندگی‌های فروش چسب پلی اورتان

  • زمانی که صحبت از نمایندگی فروش چسب پلی اورتان می‌شود بدین معنی است که تمامی محصولات شرکت دارای یک وارد کننده معتبر است. در واقع بروز هرگونه ایراد در ساختار چسب باید توسط  مركز فروش پلی اورتان پاسخ‌گو شود.
  • نمایندگی‌ها در هر حال موظف به ارائه خدمات مشاوره‌ای دقیق هستند و قیمت تمام شده محصول عمدتا به وسیله این نمایندگی‌ها باید کنترل شود.
  • تاریخ ورود محصولات به داخل کشور و بازه زمان مصرف آن باید توسط نمایندگی‌های فروش چسب پلی اورتان کنترل شود.
  • نمایندگی فروش پلی اورتان موظف است تمامی محصولات پلی اورتان را در رنگ‌ها و گرید‌های مختلف ارائه دهد.
  • از سوی دیگر بسیاری از مجموعه‌های صنعتی نیاز به مشخصات فنی محصول دارند که تنها به کمک نمایندگی فروش چسب پلی اورتان امکان پذیر خواهد بود.
  • یک نمایندگی معتبر در فروش چسب پلی اورتان غالبا عاملین خود را در شهرستان ها معرفی كرده تا مصرف كننده بتواند محصول مورد نظر را خریداری کند.
  • نمایندگی فروش چسب پلی اورتان باید پاسخگو ایرادات و سوالات مشتریان باشد و عوامل خود را در مناطق مختلف اقتصادی کشور همراهی کند.

بنابراین داشتن یک بانک اطلاعاتی دقیق می‌تواند راهگشای این مشکل باشد. مجموعه چسب سنتر جزء اولین مجموعه‌های همراه به شمار می‌آید که انتخاب بهترین گزینه را ایده آل‌تر خواهد نمود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *