وبلاگ

مراکز خرید چسب اپوکسی آلومینیوم

کاربرد چسب اپوکسی- چسب سنتر

معرفی چسب اپوکسی آلومینیوم

چسب اپوکسی آلومینیوم در مدل‌های مختلفی در بازار داخلی در حال عرضه می‌باشد. عموما چسب‌های اپوکسی آلومینیوم توسط برخی واردکنندگان که تامین کننده محصولات پالایشگاهی هستند وارد کشور می‌شد. در دهه‌ی اخیر توانایی تولید این محصول در داخل کشور افزایش یافت. به طوری که برخی از شرکت‌های داخلی شروع به تولید این مدل از چسب نمودند. امروزه در ابعاد و اندازه‌های مختلفی می‌توان این محصول را به دست آورد که هر کدام دارای ویژگی‌های خاص اجرایی هستند. عمده این نوع چسب‌های اپوکسی آلومینیوم در یک مجموعه فروشگاهی با نام چسب سنتر عرضه می گردد.

فروشگاه چسب سنتر به عنوان یک مرجع تخصصی در بازار فروش چسب کشور در حال خدمت رسانی است. در این مجموعه انواع چسب‌های اپوکسی آلومینیوم، چدن، فولاد و شیشه عرضه می‌گردد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به شعبات این مجموعه و یا به مراجعه به سایت از محصولات ارائه شده بازدید به عمل بیاورید.

قیمت چسب اپوکسی آلومینیوم

چسب اپوکسی آلومینیوم و نیز تمامی چسب‌های اپوکسی دارای قیمت شناوری هستند. دلیل عمده این اتفاق به واسطه نوسانات ارزی در داخل کشور می‌باشد. عمدتا قیمت چسب اپوکسی نسبت به چسب‌های کارایی مشابه گران‌تر می‌باشد. در ادامه دلایل این امر نیز بیان می‌گردد. نکته حائز اهمیت این است که، این محصول بنا به میزان تحمل دما و قدرت مقاومت در برابر حلال‌ها و مقاومت به سایش قیمت گذاری می‌گردد. به عبارت دیگر هرکدام از موارد ذکر شده می‌تواند قیمت تمام شده محصول را تغییر دو چندان نماید. از این رو قبل از خرید حتما از مشاوره‌های مجموعه فروشگاهی چسب سنتر استفاده نمایید.

همچنین در برخی از موارد بنا به نیاز باید از حجم‌های بزرگ برای اتصال قطعات استفاده کرد. در این حالت با توجه به میزان حجم سفارش قیمت تمام شده محصول تحت شعاع قرار خواهد گرفت. با توجه به نکات گفته حتما برای استعلام از مراکز تخصصی فروش چسب و رزین استفاده نمایید. مخصوصا اگر در قالب تولید کننده هستند و قیمت تمام شده محصول حائز اهمیت است در این صورت حتما خرید محصول دست اول و با کیفیت ملاک عمل خواهد بود.

نسبت حجم و نوع قیمت گذاری

مجموعه‌های فروشگاهی با این حجم از نیرو و توان قیمت گذاری بر روی سفارش‌های خاص چسب‌های اپوکسی آلومینیوم را دارند. این گونه مجموعه‌ها قبل از خرید، آیتم‌های مورد نیاز مشتری را ثبت کرده و بنا به تجربه نیاز‌های احتمالی را با کارفرما در میان می‌گذارند. عموما بسته به میزان حجم سفارش داده شده می‌توان با کمک واحد RND محصول مورد نظر را در بازه زمانی 10 روزه البته در صورتی که تمام مواد اولیه قابل تهیه باشد آماده می‌نمایند. حتی بنا به سفارش مشتری می‌توانند در بسته‌بندی‌های سفارشی محصول مورد نظر را بسته بندی کنند. از این روی این نکته حائز اهمیت است که میزان حجم تولید در قیمت تمام شده محصول بسیار تاثیرگذار خواهد بود. همچنین در صورت بسته بندی‌های خاص قیمت محصول نیز افزایش پیدا می‌کند.

این نکته را همواره دقت داشته باشید که عموما چند پارامتر قیمت چسب اپوکسی را می‌تواند دو چندان تغییر دهد که این پارامترها عبارت‌اند از مقاومت به حرارت در واقع هر اندازه قدرت تحمل دمایی بالایی داشته باشد به همان میزان آن افزایش می‌یابد.

پارامتر بعدی تاثیرگذار بر روی قیمت مقاومت آن در برابر آب و رطوبت است به این معنی که اگر در هنگام استفاده از محصول در آب غوطه‌ور باشد در این صورت چسب اپوکسی آلومینیوم گران‌تری در مقایسه با چسب اپوکسی آلومینیوم معمولی خواهد داشت. حال اگر قابلیت عمل‌آوری در محیط‌های روغنی نیز وجود داشته باشد در این صورت قیمت تمام شده افزایش خواهد یافت. با توجه به نکات گفته شده می‌توان گفت که قیمت این محصول می‌تواند دارای نوسانات قیمتی بالایی باشد از این رو توصیه می‌گردد قبل از خرید حتما با مجموعه متخصص مشاوره نمایید .

 

چند نکته مهم در ارتباط با چسب های اپوکسی آلومینیوم

این محصول با تاب آوری بالاست و تقریبا در مقابل ساختارهای چسبی دیگر بسیار پر قدرت و با کیفیت عمل خواهد نمود. توجه کنید که هیچ‌گاه کیفیت را فدای قیمت نکنید. بسیاری از مصرف کنندگان بر این باورند که می‌توان در آیتم‌های مشابه به قیمت چسب اپوکسی آلومینیوم را کاهش داد این در حالی است که تقریبا این اتفاق غیر ممکن خواهد بود.

همان‌طور که بیان شد، شرایط تولید و مواد اولیه این محصول مشخص بوده و عمده تولیدکنندگان محصول خود را به قیمت رقابتی وارد بازار می‌کنند از این رو قیمت پایین مطمئنا حاکی از نداشتن ویژگی‌های خاص در چسب اپوکسی آلومینیوم خواهد بود. توصیه ما استفاده از تجارب متخصصان در این زمینه می‌باشد. مجموعه تخصصی چسب سنتر به یک مجموعه معتبر در زمینه فروش و مشاوره برای شما عزیزان خواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *