وبلاگ

نحوه خرید چسب هبلکس (معتبر و با کیفیت)

خرید چسب هبلکس - چسب سنتر

آیا در مورد خرید چسب هبلکس اطلاعاتی دارید؟ چسب هبلکس، به عنوان محصول ثانویه بلوک هبلکس به شمار می آید. این محصول عموما به واسطه کارخانه های تولیدی بلوک هبلکس عرضه می گردد. عموما چسب هبلکس به صورت بسته بندی های  مقاوم به بازار مصرف کننده عرضه می شود. عرضه این گونه از چسب ها به دلیل ماهیت آنها غالبا توسط  اکثر کارخانه های تولید چسب های کاشی امکان پذیر خواهد بود. در این مقاله سعی داریم تا شما را با کارخانه های به نام در زمینه تولید چسب هبلکس آشنا کنیم.

تولید چسب هبلکس

در زمینه تولید چسب هبلکس شرکت های مختلفی در حال فعالیت هستند. بنابراین ابتدا اطلاع از  مکان تولید چسب هبلکس می تواند میزان هزینه های حمل چسب هبلکس را تحت شعاع خود قرار دهد. از سوی دیگر در صورت بررسی فقط این پارامتر در چسب هبلکس ممکن است مخاطرات فنی ایجاد بکند. در واقع چسب هبلکس باید توسط کارخانه ای تولید گردد، که در زمینه تولید چسب های پودری کاشی و پورسلان و آجر دارای رزومه اجرایی و استاندارد های مشخص باشد.

در این صورت واحد اجرایی چسب هبلکس آن نیز به طور قطع کیفیت اجرایی مشابهه استاندارد را دارا می باشد. توجه کنید چسب هبلکس معمولا دارای استانداردهای  تشویقی هستند و اکثر کارخانه ها درصدد گرفتن نشانه استاندارد برای چسب هبلکس خود نیستند. از این رو در صورتی که کارخانه ای نشان استاندارد در مورد چسب های پودری کاشی خود داشت می تواند منبع مناسبی جهت تولید چسب هبلکس نیز باشد.

در ثانی برخی از کارفرمایان به دلیل شرایط اجرایی خاص پروژه نیاز به چسب هبلکس با ویژگی های خاص هستند. به عبارت دیگر پارامتر های همچون مقاومت یا ضخامت و یا میزان قابلیت چسبندگی چسب هبلکس به نحوی است که در کیفیت اجرای پروژه حائز اهمیت است. در این صورت بهتر است از مجموعه های تخصصی جهت مشاوره در مورد چسب هبلکس  اطلاع حاصل فرمایید.

خرید چسب هبلکس - چسب سنتر

خرید چسب هبلکس – چسب سنتر

مجموعه ای معتبر برای خرید چسب هبلکس

مجموعه فروشگاهی و مشاوره ای چسب سنتر، با کادر فنی جهت مشاوره به مشتریان  امادگی هر گونه مشاوره را چه در مرحله خرید و چه در مرحله اجرا می باشد. این مجموعه هم در غالب فروش چسب هبلکس و بلوک هبلکس و هم در مورد کیفیت مورد نظر چسب هبلکس می توانند مشاوره های کافی را ارائه  نمایند. همچنین نمایندگی فروش بلوک شرکت خاک چینی و نیز محصولات چسب شرکت پارسیکا  در کشور به واسطه این مجموعه انجام می گیرد.

کادر فنی  مجموعه  با دردست داشتن ابعاد و  مساحت پروژه نسبت به برآورد مقدار بلوک و چسب هبلکس اقدام می نماید.  و در صورت نیاز مشتری می توانند مشخصه های فنی چسب هبلکس را بسته به نیاز مشتری تامین نماید. توجه نمایید که فرآورده های حاصل از سیلیس که به صورت بلوک هبلکس تولید می گردد، در چند وجه قابل بررسی است.

ابتدا قیمت برخی محصولات در مقایسه با محصولات مشابه بسیار کم و محسوس می باشد. در این صورت حتما پارامترهای مانند کیفیت و میزان چسبندگی مواد به بلوک تحت تاثیر قرار دارد. و نیز به واسطه ساختار کیفی نامناسب ممکن است میزان اتصال   بلوک حتی به چسب هبلکس هم تحت تاثیر قرار گیرد. این عامل بر روی بلوک ها و چسب هبلکس باعث تبلیغات سو می شود.

از خریداران محترم تقاضا داریم پیش از خرید محصول حتما با مجموعه فروشگاهی چسب سنتر  به ادرس www.chasbcentre.com ارتباط حاصل فرمایید، تا بهترین و با کیفیت ترین نوع محصول را خدمت مردم عزیز ارائه دهیم. با توجه به تعدد موارد اشاره شده در کیفیت  چسب هبلکس و بلوک هبلکس پیشنهاد می کنیم قبل از خرید حتما با مجموعه چسب سنتر در ارتباط باشید. این مجموعه علاوه بر فروش در مورد  خدمات آزمایشگاهی نیز در محدوده چسب رزین به خصوص چسب هبلکس نیز آماده ارایه خدمات و مشاوره  می باشد.

در پایان جهت جمع بندی، موارد اشاره شده را به صورت خلاصه در مورد چسب هبلکس ارائه می‌دهیم.

خلاصه‌ای در مورد چسب هبلکس

  1. چسب هبلکس، رااز کارخانه های با رزومه فروش چسب های استاندارد خریداری گردد.
  2. چسب هبلکس باید با بسته بندی های مقاوم در برابر رطوبت و نور به بازار عرضه شود.
  3.  هزینه حمل و جابه جایی چسب هبلکس حتما لحاظ گردد. در این ارتباط مجموعه چسب سنتر  به ادرس www.chasbcentre.com می تواند راهنمایی مناسبی انجام دهد.
  4. کیفیت فنی بلوک های هبلکس حتما بررسی شود. این موارد در مورد میزان مقاومت به رطوبت و میزان عایق بودن در برابر صوت و حرارت و… می باشد. عموما کارخانه های تولیدی و صنعتی استاندارد بر روی چنین پارامتر هایی دارای امتیازات ویژه می باشد.
  5. بلوک های هبلکس باید حتما اتو کلاو شده باشند. در واقع مجموعه های کارگاهی هستند که فاقد دستگاه اتوکلاو می باشند. این پارامتر هم بر روی استقامت و هم در میزان اتصال چسب هبلکس به بلوک تاثیر ویژه ای دارند.

2 دیدگاه در “نحوه خرید چسب هبلکس (معتبر و با کیفیت)

  1. پیرزاده گفت:

    خرید چسب هبلکس از مجموعه چسب سنتر به صورت عمده امکان پذیره؟

    1. بله، تولیدی های مختلفی فروش خودشونو به مجموعه چسب سنتر سپردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *