وبلاگ

مزایای چسب بلوک هبلکس نسبت به ملات

مزایای چسب بلوک هبلکس- چسب سنتر

ملات خشک آماده یا چسب بلوک هبلکس

ملات‌های خشک کاربردهای متفاوتی دارند که یکی از انواع آن‌ها استفاده از این چسب‌ها به عنوان چسب بلوک هبلکس است. به دلیل کیفیت کنترل شده در کارخانه و نیز کارایی بالا امروزه محبوبیت بالایی پیدا کرده‌اند. این محصول موجب افزایش سرعت و کیفیت نهایی سازه شده و به عنوان قدم اول در اجرای صنعتی و فنی دیوارچینی شناخته می‌شود. به عبارت دیگر می‌تواند نواقص ملات ماسه و سیمان را برطرف کند. در این مقاله قصد داریم بیشتر در مورد مزایای این محصول صحبت کنیم.

برتری‌های چسب بلوک هبلکس نسبت به ملات

این نکته حائز اهمیت است که در تولید این مدل از چسب از بچینگ کارخانه‌ای استفاده می‌گردد و این امر موجب می‌شود که نه تنها کیفیت ظاهری آن افزایش پیدا کند، بلکه ویژگی فنی نیز کاملا تحت کنترل قرار می‌گیرد. این کار میزان مصرف بسیاری از مواد اولیه در ساختمان سازی را کاهش می‌دهد. در واقع سیمان و سنگ دانه‌های مصرف شده در تهیه این محصول جزء سرمایه ملی محسوب می‌شوند که به واسطه تولید صنعتی آن‌ها، می‌توان صرفه جویی بسیار زیادی کرد.

در کنار تمامی موضوعات ذکر شده و فنی اشتغال زایی نیز به واسطه تولید این محصول رخ خواهد داد. به طوری که تعداد زیادی از افراد چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم در صنعت تولید آن سهیم خواهند بود.

تولید چسب بلوک هبلکس

  • به طور خلاصه می‌توان گفت که چسب بلوک هبلکس با کنترل کیفیت نهایی در کارخانه تولید می‌شود. که این می‌تواند با انواع استاندارد‌های ملی و بین المللی انطباق داشته باشد. همچنین می‌توان این محصول را در ابعاد و اندازه‌های متفاوتی ساخت که هر کدام از موارد اشاره شده می‌تواند ویژگی‌های خاصی را اضافه کند. به طور مثال استفاده از سنگ دانه‌های بزرگ‌تر برای استقامت و مقاومت بالاتر و یا استفاده از سنگ دانه‌های یک دست و یکنواخت باعث بالا بردن روانی و کارایی چسب در حین اجرا می‌شود.
  • همچنین بالا رفتن کیفیت در مقایسه با ملات معمولی ماسه سیمان موجب می‌شود تا دوام و طول عمر سازه نیز افزایش پیدا کند.
  • در بسیاری از موارد ملات ماسه سیمان توسط افراد بدون تخصص خاصی ساخته می‌شود که بعضا قدرت لازم جهت اجرا را ندارد. اما در این مدل از محصول چنین خطاهایی به وجود نمی‌آیند. کاهش یافتن خطایی نیروی انسانی نیز یکی دیگر از مزایای استفاده از آن در مقایسه با ملات ماسه و سیمان خواهد بود.
  • همچنین نیاز به نیروی انسانی به واسطه استفاده از این مدل از چسب کاشی پودری کاهش خواهد یافت. این امر در کاهش هزینه اجرایی سازه تاثیرگذار خواهد بود.
  • با توجه به موارد ذکر شده سرعت اجرایی بالاتری هنگام استفاده از بلوک هبلکس به همراه چسب گزارش شده است. همچنین در صورت استفاده از آن میزان هدر رفت آن به مراتب بسیار کمتر از ملات ماسه و سیمان می‌باشد.
  • فروش عمده چسب بلوک هبلکس- چسب سنتر

    فروش عمده چسب بلوک هبلکس- چسب سنتر

چند ویژگی بارز در چسب مناسب بلوک هبلکس

در مقایسه با ملات‌های معمولی سرعت گیرش بالاتری دارد و می‌تواند در صورت نیاز بارهای فشاری و کششی بیشتری را تحمل نماید. با این حال میزان مصرف سیمان به عنوان ماده اصلی چسباننده در مقایسه با ملات ماسه سیمان معمولی به مراتب کمتر می‌باشد. همچنین با توجه به آماده بودن محصول میزان فضای مورد نیاز جهت انبارداری کاهش پیدا می‌کند. از این رو نگهداری آن در فضای کارگاهی بسیار راحت است.

در صورتی که اقدام به خرید این چسب کرده‌اید، توجه داشته باشید نباید در معرض رطوبت و یا نور مستقیم خورشید قرار گیرد. همچنین زمان مصرف آن نیز در مناطق مرطوب در بازه زمانی 90 روز باید انجام شود. در غیر این صورت پیش از استفاده چسب استفاده شده باید مورد تایید واحد نظارت قرار گیرد.

 

خرید چسب برای بلوک هبلکس از چسب سنتر

این محصول در بسته‌های 20 و 25 کیلوگرمی بسته بندی می‌شود که از نظر حمل و نقل بسیار راحت از کیسه‌های سیمان می‌باشند. چسب بلوک هبلکس در برندهای مختلف همچون چسب بلوک هبلکس شرکت پارسیکا و چسب تبلکس شرکت خاک چینی در چسب سنتر به عرضه می‌شود. شما فروشندگان و خریدارن عمده گرامی می‌توانید خرید خود را به صورت اینترنتی از طریق سایت و یا تماس با ما اعلام بفرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *