وبلاگ

چسب لاتکس کاشی

چسب لاتکس کاشی

با توجه به اینکه مقاومت انواع چسب های کاشی بسیار متفاوت است، باید به ترکیب آن ها موادی را اضافه کرد. ممکن است که چسب کاشی کیفیت بالایی نداشته باشد. در این صورت باید از چسب لاتکس کاشی استفاده کنید. این چسب به عنوان افزودنی برای چسب های کاشی ضعیف تر مناسب است. با این محصول، ملات چسب از استحکام و مقاومت بیشتری برخوردار خواهد بود. استفاده از چسب لاتکس برای کاشی کاری موجب می شود تا ملات برای نصب هر نوع کاشی در هر موقعیتی مناسب باشد. در ادامه مطلب به ویژگی های این چسب و کاربردهای آن می پردازیم.

چسب لاتکس کاشی چیست؟

اگز به دنبال یک چسب کاشی تمام عیار هستید، بهتر است که به سراغ محصولات دیگر بروید. لاتکس در واقع نام برند نیست بلکه نوعی چسب است که به عنوان افزودنی به محصولات دیگر اضافه می شود. این چسب را می توانید با ماسه و سیمان مخلوط کنید که موجب افزایش چند برابری مقاومت آن خواهد شد. چسب لاتکس از رزین ساخته شده و موجب استحکام بیشتر چسب های دیگر می شود. بهتر است که با چسب های سیمانی مخلوط شود تا بهترین عملکرد را داشته باشد. اگر چسب کاشی ضعیفی در دسترس تان است، نیازی به خرید محصول جدید نیست. شما می توانید مقدار مشخصی چسب لاتکس کاشی را به آن اضافه کنید. چسبندگی، انعطاف و نفوذ ناپذیری خواصی هستند که چسب لاتکس به ملات می افزاید.

محصول چسب لاتکس کاشی

محصولی که به عنوان چسب لاتکس کاربرد دارد، چسب تن استحکامی است. ترکیب کردن این ماده با ملات سیمانی، بهترین جایگزین برای چسب کاشی است. برای آشنایی با جایگزین چسب کاشی بر روی لینک کلیک کنید. اگر به دنبال چسب لاتکس هستید، چسب بتن استحکامی تاوکس را به شما معرفی می کنیم. ویژگی های این محصول موجب ارتقای سطح کیفی نصب کاشی ها شده و دوام آن ها را چند برابر می کند. این محصول به عنوان پرایمر هم قابل استفاده است و سطوح را برای اتصالی قوی تر آماده می کند. چسب لاتکس تا حدودی دارای خاصیت اسیدی است و به راحتی در آب حل  می شود. نقش مهم چسب بتن استحکامی، افزایش چسبندگی چسب کاشی ضعیف است. لاتکس یا همان چسب بتن به این منظور کاربرد دارد.

مزایای چسب لاتکس

  • افزایش نفوذپذیری و ماندگاری
  • استحکام شیمیایی مناسب
  • ارزان و مقرون به صرفه
  • فاقد مواد شیمیایی مضر  و خطرناک
  • اتصال قوی و افزایش مقاومت

چسب بتن تاوکس چه ویژگی هایی دارد؟

این چسب از استابرن خالص ساخته شده است. بسیاری از چسب هایی لاتکس که در بازار عرضه می شوند، غلظت زیادی دارند که نشان دهنده کیفیت نامرغوب است. اگر به دنبال ترکیب مناسبی برای چسباندن کاشی های خود هستید، این محصول به شما کمک می کند. چسب بتن باید بعد از خشک شدن رنگ لاجوردی بگیرد. این ویژگی به شناخت محصول مرغوب کمک می کند. البته؛ تاریخ مصرف آن هم عامل مهمی در میزان کیفیت خواهد بود.

کلام آخر

برای افزایش کیفیت نصب کاشی ها، نیاز به محصولات تقویت کننده است. در برخی از موقعیت ها، استفاده از چسب لاتکس کاشی، ضروری و حائز اهمیت است. در انتخاب بهترین چسب کاشی، باید به ویژگی های آن و موقعیت مورد نظر توجه کرد. به این منظور پیشنهاد می کنیم که بر روی لینک بهترین چسب کاشی چیست، کلیک کنید. در اینجا مهم ترین نکات مربوط به چسب های کاشی ذکر شده است.

2 دیدگاه در “چسب لاتکس کاشی

  1. گوهریان گفت:

    سلام وقت بخیر ببخشید رزین به کار رفته تو چسب لاتکس کاشی چند سال دووم داره؟

    1. منظورتون اگر نگهداری لاتکس هست که معملا 18 ماه هست، ولی وقتی ترکیب با سیمان بشه، چسب قدرتمندی تشکیل میده و عمرش به بیش از 10 سل هم میرسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *