وبلاگ

چسب کاشی نانو

چسب کاشی نانو

چسب کاشی یکی از محصولاتی است که تنوع بسیار زیادی دارد. اغلب افراد برای کاشی کاری به دنبال  چسب کاشی نانو با کیفیت هستند. قبل ازز هر چیز باید بدانیم که اصلا چرا برای یک چسب کاشی، لفظ نانو آورد  می شود و آیا این عبارت صحیح است یا خیر. در این رایطه باید بدانیم که هیچ محصولی تحت عنوان چسب نانو برای کاشی ها در بازار عرضه نشده است. چسب کاشی خمیری محصولی است که این ویزگی را دربردارد و با داشتن خواص نانو کیفیت مطلوبی را ارائه می دهد. شیوه استفاده از آن ها نقش مهمی در چسبندگی ایفا می کند. به این ترتیب پیشنهاد می کنیم که نحوه استفاده از چسب کاشی خمیری را به طور کامل بررس کنید.

چسب کاشی نانو چیست؟

محصولات خمیری با داشتن ترکیبات پلیمری به عنوان چسب کاشی نانو قابل استفاده هستند. لفظ نانو در واقع اشتباه محسوب می شود زیرا نانو صرفا یک مقیاس است نه یک ماده. در صورتی که در چسب های خمیری از الیاف های نانو استفاده شود، این مقیاس ها موجب می شوند تا چسب تحت عنوان نانو نامگذاری شود. این مسئله در مورد پودر بندکشی ناانو هم صدق می کند. مقاله نحوه استفاده از پودر بندکشی نانو، اطلاعات کافی را برای شما دربردارد.

چسب کاشی نانو چیست؟

چسب کاشی نانو چیست؟

چسب نانو، چسبی است که در ساختار خود دارای الیاف پلیمری در مقیاس نانو است. فقط چسب های خمیری دارای ای خاصیت هستند و چسب های پودری در مقیاس نانو تولید نمی شوند. پودرها در مقیاس میکرون هستند.  در واقع، تفاوت های ساختاری زیادی بین چسب های کاشی پودری و خمیری وجود دارد. در ترکیب چسب های خمیری، نانو پلیمرها همراه با افزودنی و خاک سنگ به کار رفته اند. برای آشنایی بیشتر توصیه می کنیم که تفاوت چسب کاشی خمیری و پودری را مطالعه کنید.

چسب کاشی خمیری پارسیکا 3000

این محصول به عنوان چسب کاشی نانو قابل استفاده است اما باید در نظر داشت که برای همه موقعیت ها مناسب نیست. چسب خمیری پارسیکا مقاومت کمی در برابر رطوبت نشان می دهد. بنابراین؛ بهتر است که از آن برای سرویس بهداشتی، حمام یا مناطق مرطوب استفاده نشود. چسب خمیری پارسیکا به رنگ سفید است و در مقایسه یا چسب کاشی و سرامیک پودری سفید پارسیکا از کیفیت متفاوتی برخوردار است. میزان انعطاف پذیری پایین و در عین حال چسبندگی 2 نیوتون محصول باعث می شود تا مناسب برای قرنیز، سنگ آنتیک، بین کابین و انواع کاشی و سرامیک مناسب باشد. برای خرید این محصول بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

 

چسب کاشی خمیری پارسیکا 2000

در مقایسه با چسب خمیری پارسیکا 3000، این محصول از قدرت چسبندگی کمتری برخوردار است. محصولات خمیری پارسیکا به هیچ عنوان برای سرویس بهداشتی، نما، کف سازه و محیط های مرطوب مناسب نیست. انعطاف پذیری و نفوذپذیری زیاد در برابر رطوبت از ویژگی های بارز آن هستند. چسب خمیری نیازی به آماده سازی ندارد اما برای چسب های پودری که مناسب سرویس بهداشتی هستند، مراحل آماده سازی وجود دارد. برای آشنایی با روش آماده سازی چسب کاشی پودری بر روی لینک کلیک کنید.

 

چسب کاشی و سرامیک خمیری AGD

این محصول نقاط ضعف چسب های خمیری دیگر را ندارد و از انعطاف پذیری و خاصیت ارتجاعی بالایی برخوردار است. این محصول به سرعت سفت شده و موجب اتصال کاشی به سطوح مختلف می شود. ین ویژگی های باعث می شود که برای سطوح عمودی بهترین انتخاب باشد. اگر قصد خرید چسب کاشی برای حمام یا فضای مرطوب دارید، باید بهترین چسب کاشی ضد آب را برای موقعیت مورد نظر خود انتخاب کنید.

 

چسب کاشی خمیری رومولو

اگر به دنبال چسب کاشی ارزان قیمت و با کیفیت هستید، چسب خمیری رومولو انتخاب مناسبی است. انعطاف پذیری نسبتا خوب، مقاومت و استحکام زیاد موجب می شود تا انتخابی مقرون به صرفه باشد. برای خرید چسب کاشی نانو نیاز نیست که هزینه زیادی صرف کنید، برای موقعیت های مناسب می توانید از این چسب خمیری استفاده کنید. برای خرید این محصول بر روی لینک کلیک کنید.

 

کلام آخر

نصب کاشی و سرامیک یکی از مهم ترین کارهایی است که در ساختمان سازی انجام می شود. برای حفظ کیفیت و ماندگاری کاشی ها، باید از چسب مرغوب استفاده شود. چسب کاشی نانو برای بسیاری از مکان ها مناسب است. چسب های خمیری با داشتن پلیمر دارای خواص نانو هستند و از چسبندگی بالایی برخوردار است.

 

 

2 دیدگاه در “چسب کاشی نانو

  1. علی گفت:

    سلام برای کاشی های جکوزی کدوم چسب کاشی نانو رو پیشنهاد می دین؟

    1. هم میتونید از چسب کاشی استخری استفاده کنید و هم از چسب کاشی پرسلان یا اسلب های بسیار قوی مثل پرسلان پارسیکا، پرسلن آکام، غفاری، تاوکس و ساتکس استفاده کنید. در ضمن برای اطمینان بیشتر می تونید بهش لاتکس هم اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *