وبلاگ

چرا چسب بینی نمی چسبد

چسب بینی

در این مقاله قصد داریم برای شما توضیح دهیم که چرا چسب بینی نمی چسبد. به طور کلی چسب بینی می تواند از نوع چسب لیفت و یا چسب بعد از عمل باشد. چسب هایی که بعد از از عمل جراحی بینی برای فرم گرفتن و جلوگیری از ورم کردن بینی مورد استفاده قرار می گیرند در داروخانه ها یافت میشوند. یکی از دلایلی که برای نچسبیدن چسب بینی وجود دارد چرب بودن بینی می باشد. قبل از چسباندن چسب بینی بر روی بینی خود باید بینی را به طور کامل از مواد آرایشی یا کرم ها تمیز کنید. دلیل دیگر برای نچسبیدن چسب بینی استفاده از چسب بینی نامرغوب است. بهتر است چسب بینی را از مراکز معتبر، داروخانه‌ها و طبق نظر پزشک خریداری نمایید.

استفاده از چسب بینی بعد از عمل جراحی

چسب بینی بعد از عمل معمولاً برای جلوگیری از افتادگی بینی مورد استفاده قرار می گیرد. این چسب ها  معمولاً تا دو هفته بعد از جراحی به صورت مداوم استفاده می شوند. کسانی که بینی های گوشتی با پوست ضخیم تری دارند باید به مدت طولانی تری بعد از عمل جراحی از چسب بینی استفاده کنند. استفاده از چسب فرم بینی را متناسب نموده و به جوش خوردن بخیه های داخلی کمک می کند.

چسب بعد از عمل

چسب بعد از عمل

محکم زدن چسب بر روی بینی در هفته های اول توصیه نمی شود زیرا ممکن است باعث زخم یا خط افتادن بینی شود و نتیجه نامطلوبی را به همراه داشته باشد. معمولاً چسب زدن بعد از سه هفته نقش خاصی برای بینی ندارد و فقط برای اطرافیان هشداری محسوب می شود تا ضربه ای به بینی فرد وارد نکنند. برای جلوگیری از نچسبیدن چسب بینی و یا مشکلات دیگر باید ابتدا آثار چسب قبلی از بینی پاک شود. بهتر است این کار به آرامی انجام شده و اگر چسب به صورت محکم بر روی بینی چسبیده باشد قبل از کندن آن، با آب گرم خیس شود.

چسب لیفت بینی چیست

چسب لیفت بینی یکی از روش های زیبایی برای بالا کشیدن بینی محسوب میشود. به طور کلی استفاده از چسب لیفت بینی ضرری برای بینی ندارد. اگر می خواهید در جشن یلا مراسمی شرکت کنید می توانید به طور موقت از چسب لیفت بینی استفاده نمایید. این چسب ها بی رنگ هستند و از آنها می توان در قسمتهای دیگر صورت نیز استفاده نمود. این محصول شبیه چسب نواری بوده و نباید با چسب های بینی که بعد از جراحی مورد استفاده قرار می گیرند اشتباه شود. چسب های لیفت بینی ضد آلرژی بوده و میتوان بر روی آنها از کرم پودر یا محصولات دیگر آرایشی استفاده نمود تا کسی متوجه آن نشود.

 

دلایل اینکه چرا چسب بینی نمی چسبد

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا چسب بینی نمی چسبد این موضوع ممکن است به دلیل نامرغوب بودن چسب و یا استفاده از آن بر روی مواد آرایشی باشد. از چسب لیفت بینی میتوان برای بینی های گوشتی نیز استفاده نمود. با استفاده از این چسب این بینی ها تا حدود زیادی کوچک می شوند. اگر بینی شما استخوانی و دارای برجستگی کوچکی بر روی تیغه باشد نیز می توانید با کمک چسب بینی آن را تا حدودی صاف نمایید. البته باید توجه داشته باشید که برای افرادی که برجستگی بزرگ بر روی تیغه بینی خود دارند استفاده از این چسب نتیجه بخش نخواهد بود.

چسب لیفت بینی

چسب لیفت بینی

مراحل چسباندن چسب بینی

برای استفاده از چسب بینی ابتدا باید صورت خود را با شوینده مناسب و و به خوبی بشویید. طوری که هیچ گونه چربی بر روی پوست شما باقی نماند. سپس پوست را خشک نموده و کمی الکل را با کمک یک پنبه بر روی بینی خود بزنید. بدین ترتیب بینی شما آماده برای قرار گرفتن چسب می باشد. بهتر است اگر چسب پهنی را برای بینی خود خریداری نموده اید آن را از وسط به دو قسمت تقسیم کنید.

چسب بینی

چسب بینی

2 دیدگاه در “چرا چسب بینی نمی چسبد

  1. یسنا جووون گفت:

    سلام جناب چسب بینی برای کوچیک کردن بینی هم اثر داره؟

    1. عمدتا چسب لیفت بینی رو برای موارد شکستگی و عمل استفاده میکنند و خودش روی بینی تاثیر آنچنانی نداره و عدملا فقط وقتتونو میگیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *